Telefon   89 533 40 21

Praca

WulkanizatorWulkanizator/Pracownik serwisu opon

Zatrudnimy od zaraz osobę na stanowisko Wulkanizator/Pracownik serwisu opon.

Od pracownika oczekujemy:

  • dyspozycyjności
  • doświadczenia
  • sumienności

Zakres obowiązków:

  • wymiana opon (samochody osobowe i BUS)
  • naprawa opon na zimno i gorąco
  • obsługa magazynu (przechowalni opon)
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie miesięczne oraz premie okresowe
  • zaplecze socjalne
  • ubranie robocze
  • świetną atmosferę pracy w gronie doświadczonych fachowców
  • podnoszenie kwalifikacji w ramach szkoleń

Doświadczenie na podobnym stanowisku jest warunkiem koniecznym.

Zainteresowanych prosimy o kontakt tel. 89 533 40 21